Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Найкраща команда у світі! Найкращий бренд Volkswagen!

Ми продаємо найкращі автомобілі у світі, так як являємось частиною великого міжнародного холдингу Porsche Holding. Ми працюємо для Вас. Кожного дня світ стає кращим і ми приймаємо активну участь у цьому процесі. Завітай до Порше Захід та познайомся з нами!

Підприємство

2008

Заснування ТОВ "Порше Інтер Авто Україна".

ТОВ "Порше Інтер Авто Україна", яке було засновано в 2008 році, є частиною австрійської компанії Porsche Holding Salzburg, яка є найбільшою компанією з продажу автомобілів у Європі, що провадить свою діяльність у 22 європейських країнах, а також у Південній Америці, Китаї та Малайзії.
В Україні дочірнє підприємство Porsche Holding Salzburg, ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» є офіційним дилером брендів Volkswagen, Volkswagen комерційні автомобілі, Audi та сервіс-партнер SEAT.

2015

Відзнаки та нагороди.

У грудні 2015 року автоцентр Порше Захід отримав диплом «Лідер з продажу страхових продуктів Porsche Finance Group 2015» та відзнаку за ефективну стратегію та клієнтоорієнованість у роботі з брендом Volkswagen Комерційні автомобілі.

2016

Відзнаки та нагороди.

У 2016 році автоцентр Порше Захід отримав диплом за найвищі обсяги продажу автомобілів з пробігом та диплом за участь у всеукраїнському фестивалі корпоративних автомобілів Corporate Car Fest.

2017

Відзнаки та нагороди.

У 2017 році автоцентр Порше Захід отримав диплом за 1-е місце в обсязі реалізації автомобілів з пробігом Das WeltAuto.

2018

Відзнаки та нагороди.

У 2018 році автоцентр Порше Захід отримав диплом за 1-е місце в обсязі реалізації автомобілів з пробігом Das WeltAuto.