Audi Q8

Нове обличчя сімейства Q
1

Експресивний дизайн, передові технології та мистецтво задовольняти найвищі вимоги - новий Audi Q8 поєднує в собі всі ключові риси бренду. Його спортивна зовнішність викликає чіткі асоціації з дизайном першої моделі quattro, а нова восьмикутна решітка радіатора Singleframe чітко вказує в майбутнє. Салон чотиридверного позашляховика-купе нагадує зону відпочинку: він просторий, розкішний та пропонує широкі комунікаційні можливості. Різноманітні інтелектуальні системи, починаючи з MMI touch response і закінчуючи системою голосового керування, та високотехнологічна система навігації ведуть просто в цифрову епоху. Ходова частина і привод доповнюють їх впевненою маневреністю, причому в разі потреби - навіть поза дорогами з твердим покриттям.

Ціна: від 1.885.888,- грн  

Середні витрати пального: 6,1-7,2 л/100км

Середні викиди CO2: 168-187 г/км

Обрати свій Q8 в наявності

Записатися на тест-драйв Q8

Обрати зі складу Q8

Конфігуратор Q8

Нове сяйво: дизайн екстер'єру
Audi Q8 з імпозантною восьмикутною решіткою Singleframe є новим обличчям сімейства Q. Потужна решітка радіатора розташована вертикально, що в поєднанні зі зміщеним вперед спойлером та збільшеними повітрозабірниками з чітко окресленими контурами підкреслює впевнений вигляд автомобіля. Елегантний дах плавно переходить у похилі задні стійки і спирається на виступи у стилістиці quattro над колісними арками, які можуть вміщувати колісні диски діаметром до 22 дюймів. Світлова смужка у задній частині кузова проходить по поверхні чорного кольору.

Нове сяйво: дизайн екстер'єру
Audi Q8 з імпозантною восьмикутною решіткою Singleframe є новим обличчям сімейства Q. Потужна решітка радіатора розташована вертикально, що в поєднанні зі зміщеним вперед спойлером та збільшеними повітрозабірниками з чітко окресленими контурами підкреслює впевнений вигляд автомобіля. Елегантний дах плавно переходить у похилі задні стійки і спирається на виступи у стилістиці quattro над колісними арками, які можуть вміщувати колісні диски діаметром до 22 дюймів. Світлова смужка у задній частині кузова проходить по поверхні чорного кольору.

Міць і динаміка: бокова лінія
Елегантний дах плавно переходить у похилі задні стійки і спирається на виступи у стилістиці quattro над колісними арками, що розраховані на колісні диски діаметром до 22". Потужні контури та пружні атлетичні поверхні відображають потужність, ексклюзивність і унікальну динаміку системи постійного повного приводу.

Досвідчений: зовнішність позашляховика
З першого погляду на Audi Q8 стає зрозуміло, що він чудово почувається в будь-яких умовах. Відчуття істинної потужності й точної динаміки, що є невід'ємними рисами постійного повного привода, підкреслюють розраховані на колеса великого розміру чітко окреслені колісні арки. Потужні контури та пружні атлетичні поверхні відображають потужність, ексклюзивність та унікальну динаміку системи постійного повного приводу. Забарвлені у контрастний до кузова колір спойлер, накладки колісних арок, молдинги дверей та дифузор підкреслюють той факт, що новому автомобілю притаманні риси позашляховика.

Спортивні враження від керування: ходова частина
В Audi Q8 ви завжди будете подорожувати в автомобілі спортивного стилю з поєднанням динаміки та економічності: механічний міжосьовий диференціал автомобіля у стандартному режимі роботи розподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями у співвідношенні 40:60. У разі потреби більша частина крутного моменту передається на вісь із кращим зчепленням. Поряд зі стандартною системою прогресивного керування, передатне число якої змінюється зі збільшенням кута повороту керма, в якості опції Audi також пропонує систему рульового управління всіма колесами. Вона забезпечує поворот задніх коліс на кут до 5 градусів: на малій швидкості задля покращення маневреності задні колеса повертаються у протилежному до передніх напрямку, тоді як на високій швидкості з метою покращення стабільності всі колеса повертаються в одному напрямку. У свою чергу нова технологія середнього гібриду (MHEV) забезпечує підвищену економічність.

За вашими вимогами: quattro
У стандартному режимі роботи механічний міжосьовий диференціал Audi Q8 розподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями у співвідношенні 40:60. При потребі більша частина крутного моменту передається на вісь із кращим зчепленням. У поєднанні з кліренсом, що може сягати до 254 мм, короткими звисами та асистентом руху на спуску, Audi Q8 здатен продовжувати рух, навіть якщо дорога з твердим покриттям закінчилась. Підвіска з системою регулювання жорсткості амортизаторів входить до стандартного оснащення. На замовлення Audi пропонує можливість встановлення адаптивної пневматичної підвіски з регульованою жорсткістю та двома варіантами налаштувань - більш комфортними чи більш спортивними. Ця підвіска залежно від ситуації на дорозі та бажання водія дозволяє регулювати кліренс у межах 90 мм.

Підвищена маневреність: динамічна система рульового управління всіма колесами
Поряд із стандартною системою прогресивного керування, передатне число якої змінюється зі збільшенням кута повороту керма, у якості опції доступна система рульового управління всіма колесами. Згадана система забезпечує можливість повороту задніх коліс на кут до п'яти градусів. При цьому поворот коліс Audi Q8 можливий у двох режимах, що залежать від швидкості: під час руху на малій швидкості колеса на передній і задній осях автоматично повертаються у протилежних напрямках, підвищуючи тим самим маневреність автомобіля. У результаті полегшується маневрування при вирівнюванні та паркуванні. На вищій швидкості всі колеса повертаються в одному напрямку, що позитивно впливає на курсову стійкість.

Зрозумілість - нове визначення преміуму: інтер'єр
Сідайте і насолоджуйтесь. Завдяки ширині, що становить два метри, Audi Q8 у ролі позашляховика-купе забезпечує надзвичайне відчуття простору. Стриманий, благородний дизайн, доступні для замовлення індивідуальні контурні сидіння з функцією масажу та вентиляції, чотиризональна автоматична система кондиціонування повітря та пакет якості повітря підкреслюють вишуканість атмосфери салону.

Цифрова точність
Функціональна елегантність, яка добре помітна у зовнішніх рисах Audi Q8, характерна також і для дизайну інтер'єру чотиридверного позашляховика-купе. Всі елементи у салоні логічно пов'язані один з одним і водночас не кидаються у вічі. Прикладом такої стриманості оформлення може слугувати гармонійне розташування елементів на центральному тунелі - від пласкої смуги дефлектора системи вентиляції до широкої консолі з важелем селектора Tiptronic. Опціональна контурна підсвітка елегантно виділяє лінії дизайну у темряві. Ще одна візуальна окраса - виготовлений за допомогою лазера рельєфний логотип quattro над відділенням для рукавичок.

Універсальний та різносторонній: концепція простору
Положення тримісного заднього сидіння можна регулювати по довжині, що дозволяє комфортніше почуватися пасажирам заднього ряду або перевозити більше багажу. Зі складеними спинками задніх сидінь об'єм багажного відділення сягає неймовірних 1755 л, а максимальну зручність доступу гарантує кришка багажного відсіку з електроприводом.

Інтелектуальні мережеві можливості
У стандартній комплектації Audi Q8 оснащується топовою версією мультимедійної системи MMI Navigation plus. Вона має інтегрований модуль передачі даних Audi connect, який підтримує високошвидкісний стандарт зв'язку LTE Advanced*, і точку доступу WLAN. Онлайн-сервіси Audi connect дозволяють доповнити процес планування маршруту функціями прогнозування. Інноваційна система голосового управління дає змогу швидко і безпечно викликати численні функції за допомогою кнопки на кермі. Завдяки цьому Audi Q8 перетворюється на інтелектуального співрозмовника.

Технологія MMI touch response
Концепція керування системи MMI touch response Audi Q8 забезпечує можливість виклику практично всіх функцій за допомогою двох великих дисплеїв. Верхній дисплей діагоналлю 10,1" слугує для керування мультимедійною і навігаційною системами. За допомогою нижнього дисплея діагоналлю 8,6" водій може керувати налаштуваннями клімат-контролю та функціями комфорту, а також вводити текст. Проте навряд чи є щось більш інтуїтивне, ніж мова. За допомогою неї можна навіть керувати Audi Q8. Це стало можливим завдяки системі голосового управління з функцією розпізнавання природної мови, що входить до переліку стандартного оснащення MMI Navigation plus. Кмітлива система здатна розуміти довільні фрази. Дані навігаційної системи, радіостанції, текст повідомлення - ви просто говорите, а автомобіль виконує.

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit
Система MMI Navigation plus визначає на підставі пройдених маршрутів уподобання водія і здатна надавати інтелектуальні пропозиції. Онлайн-сервіси Audi connect дозволяють доповнити процес планування маршруту функціями прогнозування. На додачу до двох дисплеїв MMI touch response покращенню оглядовості сприяє наявна у серійній комплектації віртуальна комбінація приладів Audi virtual cockpit із дисплеєм діагоналлю 12,3".

Audi phone box
Просто покладіть і забудьте: коли ваш сумісний смартфон, підключений до автомобіля через Bluetooth, знаходиться у відділенні опціонального комплекту Audi phone box, він автоматично розпізнається системою, після чого функціями телефону можна швидко і просто керувати за допомогою MMI, багатофункціонального керма або голосу. Завдяки тому, що відділення комплекту підключене до антени автомобіля, забезпечується покращена якість зв'язку та передавання голосу. А якщо смартфон сумісний зі стандартом Qi, у відділенні комплекту Audi phone box його можна заряджати без жодних кабелів.

Сервіси Audi connect
Оснащення MMI Navigation plus включає модуль передачі даних Audi connect, який підтримує високошвидкісний стандарт зв'язку LTE Advanced*, і точку доступу WLAN. До складу портфоліо Audi connect входять численні онлайн-сервіси, у тому числі сервіси, що надаються на базі технології Car-to-X. Опціональний ключ* Audi connect дозволяє замикати і відмикати новий Audi Q8 за допомогою сумісного* смартфона. Додаток myAudi* забезпечує з'єднання автомобіля зі смартфоном його власника.

* Підтримуються смартфони з операційною системою не нижче Apple iOS 10.0 або Android 6; потрібна попередня реєстрація за посиланням www.audi.de/myaudi; для потокового відтворення медіа необхідна наявність активного з'єднання WLAN між смартфоном та системою MMI автомобіля Audi.

Акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System
Акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System (пропонується в якості опції) забезпечує фантастичне тривимірне звучання з відтворенням висоти джерела звуку на всіх п'яти сидіннях. За рівнем реалістичності звучання музики практично не відрізняється від звучання у концертній залі.

Фонова підсвітка
У темряві опціональна контурна підсвітка підкреслює виразні лінії дизайну салону та освітлює виготовлений за допомогою лазера рельєфний логотип quattro над відділенням для рукавичок, що слугує ще одним прикладом особливої уваги до деталей в компанії Audi.

Ідентичність: світло
У новому Audi Q8 у стандартній комплектації освітлення дороги забезпечують світлодіодні фари головного світла, а на замовлення доступні світлодіодні фари головного світла HD Matrix. Максимально яскраві враження ще перед посадкою в автомобіль забезпечує можливість активації численних функцій освітлення за допомогою додатка myAudi*, встановленого на смартфоні; при цьому за змінами можна спостерігати ззовні.

Більше безпеки
Під час паркування, на міських вулицях або в далеких поїздках - Audi Q8 підтримає свого водія у багатьох ситуаціях. До переліку систем, що роблять свій внесок у вдосконалення автомобіля, належать адаптивний круїз-контроль Adaptive Fahrassistent  (Adaptive Cruise Assist (ACA)), асистент Effizienzassistent (Efficiency Assist), асистент Kreuzungsassistent (Crossing Assist), система попередження про зміну смуги Spurwechselwarnung (Lane Change Warning), система попередження про наближення до бордюру Bordsteinwarnung (Curb Warning) та камери системи кругового огляду Umgebungskameras. Їх функціонування забезпечує центральний контролер систем допомоги водію. Він постійно розраховує диференційовану модель оточення та використовує її для управління системами допомоги водієві. Необхідні для цього дані контролер отримує (залежно від комплектації) за допомогою до п'яти радарних датчиків, шести камер, дванадцяти ультразвукових датчиків та лазерного сканера. Орієнтовно на початку 2019 року стануть доступними інші високотехнологічні асистенти, такі як асистент дистанційного керування паркуванням у гаражі Remote Garage Pilot*.

Поєднання традицій з інноваціями
Заключний погляд на задню частину Audi Q8 тільки посилює перше враження: стримані лінії та чіткі контури позашляховика-купе об'єднуються у скромний образ, який водночас символізує бездоганність і динаміку. Експресивний дизайн з характерними рисами першого Audi quattro. Новий Audi Q8.

Обрати свій Q8 в наявності

Записатися на тест-драйв Q8

Обрати зі складу Q8

Конфігуратор Q8

Контакти
Ми завжди маємо в наявності найбільший в Україні склад нових автомобілів та постійно оновлюємо автомобілі в шоурумі. Запрошуємо Вас до автоцентру Порше Захід обрати автомобіль саме для Вас.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, ми з радістю дамо відповідь та запропонуємо найкращі умови придбання!

Порше Захід - офіційний дилер Audi.
вул.Вишнева,1а
с. Софіївська Борщагівка
Тел. (044) 393-44-44
Тел. 0-800-300-393 (безкоштовно з усіх операторів України

Антон
Кожемякін

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1335
Мобільний телефон: +38067 516 87 56
Факс:

Олексій
Скляренко

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1345
Мобільний телефон: +38067 235 78 19
Факс:

Павло
Кононов

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1317
Мобільний телефон: +38067 536 93 80
Факс:

Ярослав
Моніч

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1311
Мобільний телефон: +38067 536 93 79
Факс: