Світ Ауді
09.08.2018

Audi A8 - сама інноваційна модель 2018 року

Подвійна перемога Audi в конкурсі Automotive Innovations Award.Audi A8 - технологічний прорив на шляху до автопілотування.
1

Новий Audi A8 визнаний найбільш інноваційною моделлю 2018 року, а бренд Audi - самим інноваційним в категорії «Автономне водіння і безпека». Такий вердикт винес Центр автомобільного управління (Center of Automotive Management) та консалтингова компанія Pricewaterhouse Coopers AG в рамках конкурсу Automotive Innovations Award.

Перемога Audi A8 свідчить про високий рівень інновацій, реалізованих в цій флагманської моделі марки. Підвіска нового Audi A8 посідає перше місце в списку інновацій. У разі бічного удару вона мінімізує небезпеку для пасажирів, миттєво піднімаючи кузов автомобіля на кілька сантиметрів. Система попередження при відкриванні дверей, лазерний сканер і світлодіодні фари HD Matrix LED з системою лазерного світла Audi laser light також принесли Audi A8 додаткові бали.

Поряд з допоміжними системами нового Audi A8 свій внесок в перемогу бренду в категорії «Автономне водіння і безпека» внесла чотирьох дверна концептуальна модель Audi Aicon. Футуристичний концепт-кар повністю орієнтований на автономне водіння і тому позбавлений рульового колеса і педалей.

У конкурсі Automotive Innovations Award, який цього року проводився в сьомий раз, оцінювалися найбільш інноваційні автовиробники та постачальники компонентів. Рейтинг виробників був складений за результатами дослідження бази даних, над якою працює Центр автомобільного управління в Бергіш-Гладбахе. В цілому, рейтинг виробників 2018 року становить 1 296 інновацій і приблизно 60 провідних компаній автомобільної індустрії.