Новини автосалону
03.12.2019

Audi e-tron на Міжнародній  Екологічній Конференції  "СВІДОМИЙ БІЗНЕС"

4 грудня Audi Центр Порше Захід  за підтримкою імпортера Audi в Україні взяв участь в Міжнародній  Екологічній Конференції  "СВІДОМИЙ БІЗНЕС".
1

4 грудня Audi Центр Порше Захід  за підтримкою імпортера Audi в Україні взяв участь в Міжнародній  Екологічній Конференції  "СВІДОМИЙ БІЗНЕС". Гості конференції мали змогу познайомитися з інноваційним Audi e-tron та пройти тест-драйв.

Про конференцію:

Міжнародна екологічна конференція «Свідомий бізнес» — платформа для розвитку «зеленого» бізнесу та місце для обміну практичними кейсами, як побудувати екологічний бізнес на переробці сміття.

Конференція є платформою для презентації інноваційних екологічних бізнес-проектів та знайомства стартапів із інвесторами.

«Свідомий бізнес» – місце, де з'являються можливості для розвитку «зеленого» бізнесу.

Місія конференції:

Ми надихаємо українських підприємців створювати свідомий бізнес і віримо, що прибутковий успішний бізнес має бути відповідальним до природи та суспільства.

Мета конференції:

Зробити Україну екологічно чистою та заможною країною. Ми віримо, що вирішення екологічних проблем та створення нових відповідальних компаній – це шлях до чистої та квітучої країни.

Конференція поширює практичні кейси, як можна заробляти та робити реальний позитивний вплив на екологію і громаду. Ми надихаємо українських підприємців створювати свідомий бізнес.

Конференція «Свідомий бізнес» це:

-          практичні кейси побудови бізнеса в галузі переробки сміття;

-          українські та закордонні практичні кейси впровадження сталого розвитку на підприємствах;

-          панельні дискусії та виступи у форматі case study;

-          speed dating бізнеса та інвесторів;

-          експозона інноваційних екологічних стартапів та розробок;

-          тест-драйви електрокарів;

-          знайомство з інвесторами;

-          нетворкінг під час смачних кава-брейків.