Світ Ауді
13.07.2018

Audi інтегрує e-tron з домашньою інфраструктурою

Audi e-tron відзначає народження нової ери для Audi. Компанія з Інгольштадта перетворюється з традиційного автовиробника в постачальника систем мобільності. Завдяки широким можливостям і інтелектуальним рішенням для зарядки автомобіля як вдома, так і в подорожі клієнти зможуть насолоджуватися свободою пересування без компромісів.
1

Audi вивів ідею електричної мобільності за межі автомобільного світу, пропонуючи своїм клієнтам унікальну систему. В рамках цієї концепції компанія з Інгольштадта спільно з двома новими партнерами розпочала роботу над об'єднанням електромобіля Audi e tron і домашньої інфраструктури користувача. Інтелектуальна взаємодія з домашньою системою енергоуправління від компаній SMA Solar Technology і Hager Group дозволяє реалізувати економічний спосіб зарядки електромобіля, в тому числі за допомогою фотоелектричної енергії. Audi пропонує ряд інноваційних рішень для підзарядки автомобіля в домашніх умовах. Стандартна компактна зарядна система забезпечує потужність до 11 кВт, а опціональна зарядна система connect збільшує цей показник в двічі - до 22 кВт. Для використання системи connect Audi e-tron може оснащуватися додатковим зарядним пристроєм. Крім цього, дана система підключається до домашньої інфраструктурі через мережу Wi-Fi та працюючи спільно з системою енергоуправління (HEMS). Відповідно до високих стандартів якості електромобіль повинен непомітно для користувача інтегруватися в інтелектуальну систему підключення будинку, забезпечуючи тим самим відчутну вигоду для клієнта. Саме тому Audi запустив цей спільний проект з двома провідними постачальниками систем енергоуправління - Hager Group і SMA Solar Technology. Це дозволить зробити процес зарядки максимально зручним для клієнтів Audi.

Оптимізація витрат і зниження викидів СО2 в процесі зарядки
З заряднї системою connect і системою енергоуправління HEMS клієнт зможе використовувати оптимальні тарифи на електроенергію для зарядки свого Audi e tron. Система може заряджати батарею автомобіля в певний час, коли електрику коштує дешевше, враховуючи при цьому індивідуальні особливості мобільності клієнта, такі як час від'їзду і необхідний рівень заряду батареї автомобіля. Зарядна система connect отримує інформацію про тарифи з системи HEMS або використовує дані, введені клієнтом на порталі myAudi. Якщо будинок оснащений фотоелектричної системою, клієнт може оптимізувати процес зарядки, щоб Audi e-tron віддавав перевагу фотоелектричній енергії. Для цього електричний кросовер враховує прогноз на найближчі сонячні дні та поточний потік електрики в точці підключення будинку до загальної електромережі.

Захист від відключень електроенергії
Інтелектуальна функція зарядки також захищає клієнта в разі перебоїв подачі електроенергії. Зарядка завжди відбувається з максимальною потужністю, яку дозволяє  використовувати домашня електросистема і автомобіль. Зарядна система також враховує потреби інших споживачів електроенергії, запобігаючи перевантаження домашньої електромережі і спрацьовування аварійного вимикача. Клієнт може переглядати статистику зарядки і відслідковувати процес на порталі myAudi і в мобільному додатку myAudi. Крім часу заряду і обсягу споживаної в процесі електроенергії, система також надає докладну інформацію про витрати. Дані зберігаються на захищеному сервері, а портал пропонує інструменти аналітики і експорту даних.