Світ Ауді
16.08.2018

Audi підтримує проект повітряного таксі в Інгольштадті

Запуск тестової експлуатації повітряного таксі в районі Інгольштадта.
1

Audi виводить мобільність на новий рівень. Тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора, член правління AUDI AG, відповідальний за продажі і маркетинг, Bram Schot оголосив про запуск проекту Urban Air Mobility в Інгольштадті. Угоду про розробку проекту було підписано в Федеральній канцелярії в Берліні. Проект буде реалізований спільно з міністром транспорту Німеччини Andreas Scheuer, міністром цифрових технологій Dorothee Bär, технічним директором Grazia Vittadini, мером Інгольштадта Christian Lösel та іншими. Завдання спільного проекту - запустити в районі Інгольштадта першу тестову експлуатацію повітряного таксі.


Автомобілі, які оснащені електричними силовими установками і системами автопілотування, роблять рух в умовах міста комфортніше, а повітря - чистіше. Крім того, вони допомагають економити простір, що підвищує якість життя людей в містах. Саме тут мобільність в третьому вимірі може внести істотний внесок у формування майбутнього.


На минулому Женевському міжнародному автосалоні Audi її дочірній підрозділ Italdesign і компанія Airbus представили концептуальну модель Pop.Up Next -  електромобіль-таксі з системами автопілотування, що використовує для пересування як по горизонталі, так і в вертикальному просторі.
У далекому майбутньому транспортні засоби, подібні Pop.Up Next, зможуть швидко і з комфортом перевозити людей, як по вулицях великих міст, так і в їх повітряному просторі, тим самим вирішуючи проблему завантаженості доріг .


Проект Urban Air Mobility є частиною ініціативи Європейського союзу в рамках формування майданчика для Європейського партнерства з інновацій (EIP, European Innovation Partnership) по створенню і розвитку Смарт-міст і громад (SCC, Smart Cities and Communities).