Новини автосалону
07.09.2020

БИТВА АГРОТИТАНІВ 2020

VIII виставка-демонстрація техніки на полях групи компаній «ТАК»
1

3-4 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Київщині відбулась уже восьма наймасштабніша в Україні виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів», організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та група компаній «ТАК».

Автоцентр Volkswagen Порше Захід не порушуючи своїх традицій також прийняв участь у щорічній виставці-демонстрації техніки в полі.

Цього року відвідувачі Битви Агротитанів мали змогу ближче познайомитися з Volkswagen Amarok, Touareg, T-Roc та обрати автомобіль саме для своїх потреб.

Дві дні поспіль для відвідувачів працювало відразу 8 тематичних зон, де було представлено понад 400 одиниць техніки, майже 100 гібридів соняшнику та кукурудзи, а також практичні рішення для точного землеробства, тест-драйв культових позашляховиків, добрива, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги.

За традицією, третій рік поспіль в рамках виставкової зони функціонував аукціон вживаної сільськогосподарської техніки, а крім насиченої практичної частини гостей чекав розіграш призів, концертна програма та спілкування з колегами.

Чимало новинок представили відвідувачам «Битви Агротитанів» компанії-партнери. Зокрема, генеральний партнер «KUHN-Україна» презентували в роботі спеціально-розроблений для ґрунтово-кліматичних умов України KUHN Performer Select.