Світ Ауді
29.11.2018

Дебют абсолютного нового концепту Audi e-tron GT concept.

The Audi e-tron GT concept дебютував на автосалоні в Лос-Анджелесі у середу 28.11.2018
Audi e-tron GT concept

Audi не припиняє дивувати прихильників неймовірним дизайном своїх автомобілів! Вчора на автосалоні в Лос-Анджелесі дебютував абсолютно новий, повністю електричний, концепт Audi e-tron GT concept. Автомобіль став черговим втіленням нової мови дизайну та новітніх технологій від Audi.

Легкий кузов чотиридверного купе виготовлено з використанням міцної конструкції з вуглецю, численних алюмінієвих компонентів та допоміжних елементів, таких як міцна сталь. Технології цього автомобіля були розроблені у тісній співпраці з Porsche. Дизайн та характер повністю створені з бездоганної ДНК Audi!

Довжина автомобіля 4 960 мм, ширина 1 960 мм та висота 1 380 мм. Серцем автомобіля являється електродвигун потужністю 434 кВт (590 кінських сил), який розганяє Audi e-tron GT concept до 100 км/год всього за 3.5 сек., а до 200 км/год, всього за 12 секунд. Максимальна швидкість обмежена 240 км/год.

Відстань, яку автомобіль подолає на одному заряді становитиме більше 400 км, визначається відповідно до нового стандарту WLTP. Всього 20 хвилин буде потрібно, щоб зарядити акумулятор до 80 відсотків.

До кінця 2020 року проект планують пустити у масове виробництво моделі. Перші поставки клієнтам будуть зроблені вже на початку 2021 року!

Ще одним спільним проектом відділів розвитку Audi і Porsche є Електрична Преміум Платформа  (PPE). Вона буде основою для численних моделей сімейства Audi з повністю електричним приводом, що охоплює від B до D сегментів.

Більше інформації про автомобіль на www.audi-mediacenter.com