Новини від Ауді
29.03.2020

Елегантний, потужний, універсальний. Audi A6 allroad quattro

Доступний для замовлення в Україні.
1

Audi A6 allroad quattro - унікальний автомобіль. Він поєднує в собі такі переваги універсала Avant, як комфорт і широкі можливості трансформації. Він відрізняється особливим позашляховим характером, основними ознаками якого є повний привід quattro, пневмопідвіска та елементи зовнішньої обробки. Нова модель має широкий спектр цифрових технологій та сервісів. У 2019 виповнилося 20 років дебюту першої моделі Audi allroad, нинішній Audi A6 allroad quattro є четвертим поколінням моделі.

Незабутні враження від водіння

З точки зору динаміки та комфорту Audi A6 allroad quattro дійсно є унікальним універсальним автомобілем. Повний привід quattro забезпечує чудову тягу, високий рівень безпеки та відмінну керованість. Інтегрована в моделі з бензиновим двигуном технологія quattro ultra безперервно аналізує умови руху і розподіляє крутний момент між колесами передньої і задньої осей в залежності від ситуації. Адаптивна пневматична підвіска, яка також є елементом стандартної комплектації, самостійно коригує дорожній просвіт автомобіля. У порівнянні з версією Audi A6 Avant він може бути збільшений на 45 мм. Система Audi drive select (також стандартне оснащення) дозволяє змінювати настройки Audi A6 allroad quattro: на вибір доступно сім режимів, включаючи allroad і off-road, призначені для руху по пересіченій місцевості та по дорогах з поганим покриттям.

Зовнішність говорить сама за себе

Яскраві елементи зовнішньої обробки красномовно підкреслюють характер Audi A6 allroad quattro. Серед них відразу виділяється решітка радіатора Singleframe з вертикальними планками. Зовні вона, як і бічні повітрозабірники, відрізняється від решітки моделі A6 Avant. Накладки колісних арок виконані в контрастному кольорі, бічний поріг прикрашений написом quattro, а при погляді на автомобіль збоку на даху добре помітні ефектні рейлінги з підсилювальними елементами. Для моделі Audi A6 allroad quattro елементом стандартного оснащення є 18-дюймові колісні диски. В якості опції є кілька інших моделей дисків, найбільшими з яких є 21-дюймові диски від Audi Sport. У задній частині кузова звертають на себе увагу дифузор і захист нижньої частини - фірмова деталь моделі allroad. Нижні частини переднього і заднього бамперів, накладки колісних арок і пороги пофарбовані в контрастний сірий матовий колір (Scandium Grey). 

Оздоблення салону для найвибагливіших

У просторому салоні Audi A6 allroad quattro водій та всі пасажири будуть відчувати себе виключно комфортно. Місця для ніг і голови тут більш ніж достатньо. Важливо і те, що потенційному покупцеві доступні широкі можливості індивідуалізації інтер'єру. Наприклад, можна вибрати опціональний пакет внутрішньої обробки allroad (на фото). Крім інших елементів в пакет входять декоративні накладки на пороги з алюмінієвими вставками, а для порогів передніх дверей - з написом allroad. Такий же напис прикрашає оброблені шкірою підголівники спортивних сидінь. Багатофункціональний спортивне кермо зі шкіряним оздобленням і підрульовими перемикачами швидкостей доповнений стильним контрастним рядком сірого кольору (Steel Grey), а накладки на педалі та майданчик для лівої ноги водія, пропоновані в складі пакету внутрішньої обробки allroad, виготовлені з нержавіючої сталі. В якості опції доступні пакет багатобарвного контурного і фонового підсвічування, а також система очищення повітря Air Quality.

Цифрові помічники

Залежно від обраних опцій ваш Audi A6 allroad quattro може бути оснащений радарами, камерами кругового огляду і ультразвуковими датчиками. Необхідні дані для роботи асистують сістем² дані надходять на центральний блок управління. Ви отримуєте доступ до широкого спектру окремих функцій або попередньо налаштованих додаткових пакетів для різних завдань. Наприклад, в пакет «Подорож» входить адаптивний електронний асистент руху, який допомагає при прискоренні і гальмуванні і забезпечує підтримку заданої відстані, підвищуючи тим самим рівень безпеки і комфорту. Асистент руху на спуску (входить в стандартне оснащення) обмежує швидкість на крутому схилі до заданого водієм значення в діапазоні від 2 до 30 км / год і при необхідності вибірково і індивідуально уповільнює будь-яке з чотирьох коліс.

Привабливість та функціональність

Передовий дизайн освітлювальних приладів гармонійно поєднується з ефектною зовнішністю Audi A6 allroad quattro. У базову комплектацію автомобіля входять LED-фари головного світла. Як опція пропонуються LED-фари головного світла HD Matrix з динамічною світловою анімацією та динамічними покажчиками повороту, що сприяють підвищенню безпеки, відрізняються розширеною функціональністю та забезпечують покращену впізнаваність.

Рекомендована роздрібна вартість автомобіля в базовій комплектації Audi A6 allroad quattro з двигуном 3,0 TDI quattro, 349 к.с. - від 1 716 705 грн*

*вартість автомобіля розраховується згідно з діючим валютним курсом 30,82 грн. станом на 26.03.2020. Інформація не є рекламою та надана з метою попереднього ознайомлення. Остаточна вартість конкретного автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання.

Павло
Кононов

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1317
Мобільний телефон: +38067 536 93 80
Факс:

Ярослав
Моніч

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1311
Мобільний телефон: +38067 536 93 79
Факс:

Антон
Кожемякин

Телефон: +38044 393 44 44 1346
Мобільний телефон: +38067 516 87 56
Факс: