Новини від Ауді
22.04.2020

Краса - неймовірна сила. Новий Audi RS 7 Sportback.

Доступний для конфігурації.
1

Зухвалий та норовливий або ж слухняний і елегантний? Все відразу! Все це і є новий Audi RS 7 Sportback. Елегантні лінії, властиві купе та класичний червоний колір Tango Red поєднуються з наполегливим, неприборканим характером потужного двигуна V8 TFSI. Інноваційні технології гарантують відточену керованість і неймовірну динаміку. Насолоджуйтесь цим гарним, безкомпромісним автомобілем.

Вражаючий з першого погляду

Спортивний вигляд Audi RS 7 Sportback пізнаваний з будь-якої відстані. Широкі плечі, палаючі очі, дикий норов – виключний дизайн переконливий в кожному моменті і в будь-якому ракурсі. Характерний для моделей RS розширений кузов, світлодіодна оптика і решітка радіатора Singleframe особливої форми служать візуальним вираженням виняткової потужності.

Адреналін з першого погляду

Кращі гострі відчуття - ті, які ви створюєте собі самі. У Audi RS 7 Sportback вони виникають при одному тільки погляді на панель Audi virtual cockpit, виконану в виразному стилі RS. Хвилювання посилюється, коли ви кладете руки на спортивне кермо RS з алюмінієвими перемикачами передач. Новий перемикач режимів RS - ось він, перед вами: під час їзди простим натисканням на кнопку можна активувати індивідуально режими RS1 і RS2.

Вирватися з буденності

Неважливо водій ви або пасажир Audi RS 7 Sportback дає можливість отримати задоволення від самої короткої поїздки. Навіть в задній частині салону встановлені сидіння в спортивному RS стилі з оббивкою з перфорованої шкіри Valcona в формі сот з логотипами RS на спинках. Ремені безпеки - з виразним червоним кантом. Завдяки просторому салону особливої спортивної естетикою RS можуть насолоджуватися всі члени сім'ї або друзі: місця вистачить для комфортного розміщення п'яти дорослих людей.

Жага потужності

Прагнення вирватись на шосе відчувається за кожного запуску двигуна. З огляду на ходові якості Audi RS 7 Sportback це більш ніж зрозуміло: потужність у 600 к. с. і 800 Нм крутного моменту забезпечують прискорення з місця до 100 км/год за 3,6 с. Обмеження максимальної швидкості становить 305 км/год. Таку можливість забезпечує чотирилітрова бітурбована V-подібна «вісімка», яка завдяки системі середнього гібрида Mild Hybrid з напругою 48 В та системі відключення циліндрів придатна для експлуатації практично в будь-яких умовах і надає в розпорядження водія більш ніж достатню потужність в усіх діапазонах швидкостей.

Важлива кожна мить

Система Audi drive select передбачає три варіанти регулювання спортивної підвіски RS plus, а функція Dynamic Ride Control зменшує коливання кузова автомобіля в поперечному напрямку і покращує динаміку. Під час руху система динамічного рульового управління і привід quattro зі спортивним диференціалом забезпечують чудову керованість. Неймовірна динаміка в поєднанні з високою стійкістю в русі роблять будь-яку поїздку яскравою подією, викликаючи на кожному повороті яскраві емоції.

Удосконалена оптика

Світлодіодні фари Audi RS-Matrix LED з лазерною технологією пропонуються в якості опції. Це найдосконаліша на сьогодні система освітлення, яка використовується в серійному автомобілі. Інтелектуальний комплекс рішень на базі технологій, які використовують світлодіоди і камери, забезпечує ще більш високий рівень безпеки та створює вражаючий візуальний образ при кожному замиканні та відмиканні центрального замка Audi RS 7 Sportback. Характерна тільки для моделей RS світлова анімація нікого не залишає байдужим.

Рекомендована роздрібна вартість автомобіля Audi RS 7 Sportback в базовій комплектації  від 2 859 723 UAH*

*вартість автомобіля розраховується згідно з діючим валютним курсом 29,36 грн. станом на 22.04.2020. Інформація не є рекламою та надана з метою попереднього ознайомлення. Остаточна вартість конкретного автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання.

Модель Audi RS 7 Sportback із двигуном 4.0 (70) TFSI quattro, 600 к.с. недоступна для продажу до моменту завершення процесу сертифікації. Продаж буде відкрито одразу після отримання сертифікату відповідності. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до відділу продажу Audi Центр Порше Захід.

Павло
Кононов

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1317
Мобільний телефон: +38067 536 93 80
Факс:

Ярослав
Моніч

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1311
Мобільний телефон: +38067 536 93 79
Факс:

Антон
Кожемякін

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1335
Мобільний телефон: +38067 516 87 56
Факс: