Світ Ауді
01.10.2019

Майбутнє починається зараз. Audi e-tron

Наш перший позашляховик з повністю електричним двигуном - ваш спортивний і надійний супутник на шляху до нових часів.
1

Потужність і контроль

Ви просто зобов'язані самостійно переконатися в динамічних характеристиках Audi e-tron при рушанні з місця. Потужність у 265 кВт доступна одразу як під час прискорення на старті, так і під час виконання маневру обгону на автомагістралі. Високий крутний момент відчувається навіть під час руху заднім ходом. Оптимальне зчеплення з поверхнею гарантує привод quattro нового покоління, що підключається в разі потреби. Результат: ви отримуєте цілковитий контроль над автомобілем.
Електродвигун автомобіля здатен розвивати пікову потужність у 265 кВт протягом 60 секунд. Передній електродвигун, який задля економії місця розташований паралельно до осі, розвиває пікову потужність у 125 кВт і крутний момент у 247 Нм. Задній двигун, розташований коаксіально, видає 140 кВт, а його крутний момент сягає 314 Нм. Передачу тягового зусилля на осі через диференціали забезпечують 2-ступеневі планетарні редуктори з однією передачею.

Повірте в силу кольору

Надайте своєму Audi e-tron частину власної індивідуальності, обравши відповідний колір лакофарбового покриття. Загалом, на вибір доступні дванадцять відтінків, зокрема ексклюзивний Antiguablau. Акценти в помаранчевому кольорі, що слугує ознакою наявності високовольтної системи, підкреслюють, що Audi e-tron є автомобілем з суто електричним приводом. Їх можна побачити зокрема в написі e-tron на кришці пристрою для заряджання з електроприводом або на гальмових супортах (опція). Виділені кольором накладки колісних арок і порогів недвозначно натякають: Audi e-tron - автомобіль, розрахований на рух бездоріжжям.

Швидке заряджання

У містах та уздовж автодоріг розташована достатня кількість зарядних станцій для заряджання. Для заряджання вдома доступні економічні пропозиції щодо електроенергії. Завдяки цьому, дружнім до довкілля буде не лише рух на Audi e-tron, але й увесь процес заряджання. Кришка пристрою для заряджання з електроприводом відкривається донизу і коли процес заряджання завершено, через п'ять секунд після виймання зарядного штекера кришка закривається автоматично.

Стиль та безпека

Ефективність, безпека й новітні технології в поєднанні з емоціями від керування: пропоноване як опція віртуальне зовнішнє дзеркало заднього виду Audi e-tron забезпечує додаткові переваги. Плаский екран дозволив зменшити ширину автомобіля у порівнянні зі звичайним зовнішнім дзеркалом на 15 см і знизити аеродинамічний опір та рівень шумів від вітру. Зображення з маленької камери виводяться в цифровому форматі на розташовані в салоні OLED-дисплеї з високою контрастністю. Це дозволяє з максимальною чіткістю бачити автомобілі ззаду навіть у сутінках і вночі, незважаючи на відображення світла фар. Audi e-tron - перша серійна модель, що оснащується віртуальним зовнішнім дзеркалом заднього виду.

Цифрові помічники

Завдяки сервісам Audi connect, що були розроблені спеціально для e-tron, ви можете не турбуватися з приводу запасу ходу чи розташування найближчої зарядної станції. Для цього ви можете скористатися простим доступом на інтернет-портал myAudi або додатком myAudi. Завдяки цьому свої денні поїздки ви можете запланувати, наприклад, ще за столом під час сніданку. Планувальник маршрутів e-tron розрахує для вас найбільш економічний шлях з урахуванням усіх необхідних зупинок для заряджання.

Ефектний та інноваційний

Скористайтеся перевагами технології освітлення, використаної в Audi e-tron. Розташовані в передній частині опційні матричні LED-фари головного світла не лише підкреслюють упевнений вигляд електричного позашляховика й встановлюють нові стандарти дизайну та технологій, але й полегшують поїздки. Постійне перемикання між ближнім і дальнім світлом у темний час доби залишилося в минулому. Блок керування вмикає й вимикає окремі світлодіоди, враховуючи при цьому наявність зустрічного транспорту.

Технології Audi e-tron: продуктивний, інтелектуальний і легкий

У першому серійному Audi e-tron технології та дизайн стають нерозривним єдиним цілим: перед передніми кріслами встановлена ​​велика багаторівнева панель приладів і вражає погляд своїми виразними горизонтальними лініями. Приладова панель e-tron, тягнучись до самих дверей кросовера, гармонійно поєднує все цифрові елементи, від цифрової панелі приладів Audi virtual cockpit до екранів віртуальних зовнішніх дзеркал. Audi e-tron серійно оснащується мультимедійною системою MMI Navigation plus з високошвидкісним стандартом зв'язку LTE Advanced і точкою доступу WLAN для пасажирів в автомобілі. Система навігації аналізує переваги водія на основі інформації про попередні поїздках і пропонує оптимальний маршрут для успішного досягнення призначеної мети.

Антон
Кожемякін

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1335
Мобільний телефон: +38067 516 87 56
Факс:

Павло
Кононов

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1317
Мобільний телефон: +38067 536 93 80
Факс:

Ярослав
Моніч

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1311
Мобільний телефон: +38067 536 93 79
Факс: