Новини автосалону
30.11.2019

Міжнародний саміт «Бізнес-Тренди 2020»

27 листопада в Києві відбувся міжнародний саміт «Бізнес-Тренди 2020», від освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор».
Touareg

27 листопада в Києві прогремів міжнародний саміт «Бізнес-Тренди 2020», від освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор».

Офіційний дилер Volkswagen Порше Захід виступав партнером івенту, адже ми там, де інновації, тренди та крута аудиторія! 1000+ власників бізнесу та топ-менеджерів компаній . 10 підприємців-титанів, які особисто створюють тренди. 1 день знань, що зароблені десятками років і втратами в сотні тисяч доларів. Самміт проходив у форматі одиночних виступів топових спікерів - Андрій Федорів (FEDORIV GROUP), Сергій Самородов (Rakuten Viber), сюрприз дня — Дмитро Стрижов (Шериф), Оскар Хартманн (долларовый мультімілліонер), Дмитро Зінченко (IQOS), Кирило Куницький (Бізнес-Конструктор) та Артур Мхітарян (Taryan Group).А закрила саміт одна з найцікавіших дискусійних панелей на думку учасників - Марина Авдєєва (Арсенал Страхування), Михайло Шелемба (Датагруп), Євген Дихне (МАУ) і Кирило Куницький (Бізнес-Конструктор).

Саміт пройшов на високому рівні і ми сміливо можемо поставити 10/10 і як партнери, і як учасники. Весь стаф організаційної частини команди допоміг відчути себе часткою крутої спільноти, а учасники із задоволенням знайомились з нашою компанією завдяки атмосфері івенту. Далі більше, швидше, вище!