Світ Фольксваген
02.10.2020

Новий Volkswagen ID.4: світова прем'єра електричного кросовера

Volkswagen ID.4 входить в найбільший сегмент світового ринку - компактних SUV. Електродвигун потужністю 204 к.с. забезпечує запас ходу до 520 км. Ефектний зовнішній вигляд, просторий салон, інноваційна концепція управління.
1

Volkswagen представляє перший повністю електричний кросовер марки - ID.4, прем'єра якого пройшла в цифровому форматі. Він не виділяє шкідливих викидів і проводиться з нульовим вуглецевим слідом. Модель стане частиною найбільшого сегмента світового ринку - компактних SUV.

«ID.4 - це викликає яскраві емоції універсальний автомобіль, вибір на користь якого зроблять багато покупців завдяки ефективному електроприводу, просторому салону, сучасним системам допомоги водієві і вражаючому дизайну, - зазначає генеральний директор марки Volkswagen Ральф Брандштеттер (Ralf Brandstätter). - Ця модель, що стала першим електромобілем марки, призначеним для світового ринку, обладнана нашої модульної матрицею електричного приводу - платформою, розробленою спеціально для розвитку електричної мобільності по всьому світу. Так Volkswagen знову демонструє своє лідерство в області інновацій, технологій і якості на ринку великої місткості ».

Популярність кросоверів серед покупців стає дедалі більше. Завдяки гарній видимості, безпеки та високому рівню комфорту цей сегмент уже став найпопулярнішим в США і Китаї. У Європі та Німеччині частка кросоверів також постійно збільшується, при цьому найактивніше зростання демонструють саме компактні моделі. Випускаючи ID.4, Volkswagen вперше пропонує повністю електричний кросовер. Серед його особливостей - просторий салон, універсальність і інші переваги, які покупці цінують в SUV.

ID.4 - універсальний автомобіль: їм можна управляти як в спортивному, так і в спокійному комфортному режимі. Акумуляторна батарея кросовера накопичує до 77 кВт · год енергії (нетто) і забезпечує запас ходу до 520 км (в циклі WLTP). Вона встановлена ​​під салоном, що дозволяє знизити центр ваги. Електричний двигун, розташований на задній осі, розвиває потужність 204 к.с. - цього достатньо, щоб розганяти автомобіль до 100 км / год за 8.5 секунди. Максимальна швидкість - 160 км / ч. За рахунок хорошого зчеплення заднього приводу і дорожнього просвіту в 21 сантиметр електричний кросовер впевнено справляється і з легким бездоріжжям.

Динаміка в зовнішньому вигляді. ID.4 виглядає дуже сучасно. Його лаконічний дизайн з плавними лініями кузова забезпечує хороші аеродинамічні характеристики: коефіцієнт аеродинамічного опору кросовера складає всього 0.28. Базова версія автомобіля оснащена фарами, які практично повністю складаються з світлодіодів, і світлодіодними задніми ліхтарями. На флагманську версію встановлюються інтерактивні світлодіодні матричні фари IQ.Light, що стали ще більш досконалими: вони вітають водія, повертаючи модулі розсіювачів, а також вони доповнені системою інтелектуального управління дальнім світлом. Ці фари поєднуються з новими тривимірними модулями світлодіодних задніх ліхтарів. Їх габаритні задні ліхтарі випромінюють однорідний і інтенсивний червоне світло. Великі колісні диски діаметром до 21 дюйма підкреслюють характер автомобіля.

Концепція організації простору: довга колісна база, простір для пасажирів і багажу
Volkswagen ID.4 має довжину 4.58 метра. Автомобіль створений на основі модульної матриці електричного приводу (MEB). При цьому для поділу простору, доступного для пасажирів і технологій, використовується абсолютно новий підхід, в рамках якого пріоритет віддається пасажирам. Внутрішній простір салону ID.4 можна порівняти з традиційними позашляховиками більш високого класу. В обробці інтер'єру використовуються сучасні кольори і матеріали. Загальний обсяг багажного відділення залежить від положення спинки заднього сидіння і становить від 543 до 1.575 літрів. У перелік доступного устаткування ID.4 входять електропривод кришки багажника, рейлінги і тягово зчіпний пристрій.

Концепція управління електричним кросовером передбачає практично повну відмову від аналогових кнопок і перемикачів. В її основі - два дисплеї, один з яких має діагональ до 12 дюймів, сенсорні функції і підтримку голосового управління на основі природної мови Hello ID. Новий елемент освітлення ID.Light - вузька світлова смуга, встановлена ​​біля основи вітрового скла, - допомагає водіям під час виконання маневрів. В якості додаткової опції пропонується проекційний дисплей з функціями доповненої реальності, що дозволяє виводити різні дані в поле зору водія. Наприклад, стрілки навігаційної системи, що вказують на поворот, проектуються на поверхню дороги точно на необхідній смузі. Навігаційна система Discover Pro дозволяє використовувати онлайн-сервіси We Connect Start. Допоміжні системи для водія IQ.Drive, особливо асистент Travel Assist, роблять водіння ще більш комфортним. Програмне та апаратне забезпечення моделі ID.4 розроблялося в складі абсолютно нової архітектури, що дає можливість завантажувати оновлення в автомобіль після покупки.

We Charge: возможности для подзарядки дома, в городе и в дальних поездках
Вместе с моделями семейства ID. марка Volkswagen выводит на рынок полный пакет инструментов для удобной, согласованной и экологичной зарядки электромобилей, получивший название We Charge. Быстрая подзарядка Volkswagen ID.4 на зарядной станции постоянного тока займет около 30 минут; после этого автомобиль сможет проехать еще 320 км (в соответствии с циклом WLTP, при мощности 125 кВт).

Параллельно Volkswagen создает экосистему устойчивой электрической мобильности, которая формируется вокруг моделей семейства ID. Покупатели ID.4 получат автомобили, произведенные с нулевым углеродным следом. А если заряжать эти кроссоверы энергией, получаемой в соответствии с принципами устойчивого развития, например Volkswagen Naturstrom, их углеродный след останется нулевым и во время эксплуатации.

Стратегия Volkswagen: будущее мобильности – за электричеством
На протяжении последних лет Volkswagen дополняет традиционный ассортимент продуктами из семейства ID. – нового независимого модельного ряда. Кроссовер ID.4 стал второй полностью электрической моделью марки после компактного ID.3. Предлагая модель ID.4, Volkswagen намеревается конкурировать в быстрорастущем сегменте компактных SUV на глобальном уровне. Электромобиль ID.4 постепенно будет выходить на мировой рынок: по имеющимся планам, его производство и продажи должны осуществляться не только в Европе, но и в Китае, а позднее и в США. В целом к 2024 году марка Volkswagen планирует инвестировать 11 миллиардов евро в электрическую мобильность в рамках стратегии Transform 2025+.