Новини від Audi
25.01.2021

Переможців Ліги чемпіонів пересадили на Audi e-tron

Audi передала гравцям ФК «Баварія» 19 електромобілів e-tron
1

У січні ФК «Баварія» Мюнхен і Audi продовжили своє партнерство до 2029 року, навіть до закінчення терміну дії попередньої угоди. Серед іншого, до порядку денного входить стратегічне співробітництво в галузі інноваційних маркетингових концепцій і електрифікації.

Audi в цілому передала 19 електромобілів Audi e-tron, а це означає, що більше половини парку футбольного клубу електрифіковано. В результаті клуб скорочує витрату свого автопарку до менше 95 грамів CO2 / км і, таким чином, вносить важливий внесок в забезпечення стійкості.

Головний тренер Ханси Флік і зірки «Баварії» в особі капітана команди Мануеля Нойєра і кращого бомбардира Роберта Левандовскі отримали свої машини в тренувальному комплексі Audi в аеропорту Мюнхена. Відразу після короткого ознайомлення з цифровими функціональними можливостями e-tron переможці Ліги чемпіонів взяли участь в тест-драйві. «За час роботи в ФК« Баварія, я також зміг випробувати вражаючі технічні розробки нашого партнера Audi, » - сказав Мануель Нойер. - «Моя перша Audi десять років тому була Q7 TDI, тепер я їжджу на електромобілі - це майбутнє».

«Електрифікація нашого автопарку за допомогою Audi e-tron і надання пунктів підзарядки на наших тренувальних майданчиках - хороші приклади, що показують, що партнерство між Audi і ФК« Баварія » виходить далеко за рамки звичайного спортивного спонсорування», - сказав Карл-Хайнц Румменігге (Karl -Heinz Rummenigge), голова правління FC Bayern München AG.

Через COVID-19 передача автомобілів в цьому році не відбулася на площі Audi Piazza в Інгольштадті. В останні роки ця подія завжди ставало яскравою подією, особливо для співробітників та їхніх дітей.