Новини автосалону
12.09.2019

Порше Захід на Touareg Airport Experience

У Києві відбувся Touareg Airport Experience
1

7 вересня в аеропорту Київ у VIP-Терміналі Volksawgen Порше Захід взяв участь в гучному заході Touareg Airport Experience. Замість того, щоб закликати своїх клієнтів до шоуруму, ми запросили своїх клієнтів політати. Проте в цю суботу літали не літаки, а скоріше йшли на зліт нові Touareg.

Пройшовши традиційний паспортний-контроль та просканувавши речі, після проходу рамки металодетектора наші гості потрапляли на перон, який значно частіше заставлений літаками та іншими бізнес-джетами, аніж автомобілями Volkswagen Touareg, та його сусідами - новеньким T-Roc і вже звично популярним в Україні Tiguan.

Вже на пероні клієнти бренду могли обрати бажаний тест-драйв та пройти до одного з 5 «гейтів», які представляли собою окремі ділянки для випробування, а саме:

- Майданчик для симуляції оффроуд, де можна було порівняти між собою Touareg з пневматичною підвіскою і повнокерованим шасі із поворотною віссю, а також Touareg з таким самим технічним оснащенням, але доповнений системою активної протидії кренам;

- Спринт довжиною в 402 м із можливістю порівняти 3.0 V6 TDI і TFSI, щоб пізнати різницю між високим крутним моментом в 600 Нм дизельного двигуна і пікову потужність в 340 к.с. його бензинового аналогу;

- Відрізок для демонстрації роботи системи фронтального контролю і асистента руху у заторах;

- Зону автоматичного паркування, яка дозволяла оцінити переваги системи допомоги водієві Park Assist, якій можна довірити перпендикулярне і паралельне паркування автомобіля. До речі, під кутом Touareg із цією системою також вміє паркуватися самостійно. Як і виїхати з паркомісця, але головне стежити за командами про включення потрібної передачі (D / R) на електронній панелі приладів Innovision Cockpit;

- І окрему ділянку з конусом посередині, де гості послідовно здійснювали найпростішу вправу, а саме розворот на місці. Спочатку за кермом компактного VW Golf, а вже потім на новому Touareg. Уявіть їх здивування, коли вони виявляли, що Touareg справляється з цим завданням навіть легше, адже його повнокероване шасі дозволяє «довертати» задні колеса в протилежну від передніх сторону, що дозволяє істотно знижувати радіус розвороту такого великого автомобіля. На великій швидкості, до речі, колеса повертають разом з передніми, що дозволяє полегшити маневрування і зміну смуги руху.

Для гостей була передбачена масштабна зона експозиції різних варіацій нового Touareg, де можна було наочно порівняти між собою різні комбінації шкіри та оздоблення елементів інтер'єра матованим алюмінієм і дерев'яною шпоною. Також була представлена практично вся палітра легкосплавних дисків, доступна для Touareg.
Вишукану фуд-зону забезпечив Фігаро кейтеринг, а розважав гостей DJ і кавер-група Elton Сlapton. А про маленьких шанувальників Volkswagen турбувалися професійні аніматори у відповідній зоні зі своїми власними радіокерованими гонками і лаундж-зоною з ігровими приставками.


За результатами заходу клієнтами було здійснено більше 530 тест-драйвів, в яких взяли участь понад 600 гостей! Виражаємо нашу вдячність вам за те, що провели з нами цей несамовитий день!