Іновації та технології
07.01.2019

Порше Захід відкриває двері у світ діджиталізації та втілює концепцію Digital Retail.

Впровадження концепції Digital Retail. Автомобіль мрії онлайн за допомогою додатка SalesPad.
Salespad

Діджиталізація неухильно проникає в світ автомобілів. Марка Volkswagen в цьому процесі задає тренди, тому Порше Захід одним з перших впроваджує концепцію Digital Retail.

Клієнт для нас завжди у центрі уваги, саме тому ми дбаємо проте, щоб зробити Ваше перебування у нас та спілкування з нами - максимально комфортним.

За допомогою додатку SalesPad, Ви маєте можливість розпочати процес придбання автомобіля де завгодно (у зоні сервіса, у зоні відпочинку, у відділі продажу) – всі засоби завжди з продавцем, на планшеті.

Моментально створити автомобіль своєї мрії на основі особистих побажань вибравши -Колір, Диски, Тип салону та всі опції на свій смак.

Як бачите, у нашому автоцентрі, автомобіль вашої мрії знаходиться на відстані кількох кліків. Вся інформація доступна вам онлайн, на кінчиках пальців.
Уявіть, що все теж саме Ви, можете робити у себе вдома самі. Просто зайдіть на наш сайт, введіть 6-ти значний код, і авто вашої мрії у вас на смартфоні, а через Apple TV Ви можете ділитися думками про ваше майбутнє авто зі своїми рідними чи близькими.
Інновації на цьому не закінчуються - сьогодні ми представляємо вам технологію віртуальної реальності - першими серед преміальних брендів в Україні. За допомогою окулярів віртуальної реальності - опинитися в салоні майбутнього Туарег стає максимально просто.

Ласкаво просимо в нову еру Volkswagen вже зараз, в автоцентрі Порше Захід за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул.Вишнева,1а.

Наталія
Левченко

Продавець-консультант
Телефон: 0800300393 вн.1354
Мобільний телефон: +38 067 342 79 29
Факс:

Євген
Римаренко

Продавець-консультант
Мобільний телефон: +38 067 536 93 85
Факс:

Ігор
Лотоцький

Продавець-консультант
Мобільний телефон: +38 067 536 93 84
Факс:

Михайло
Буйнов

Продавець-консультант
Мобільний телефон: +38 067 536 93 76
Факс:

Руслан
Ремез

Продавець-консультант
Мобільний телефон: +38 067 440 96 24
Факс: