Новини від Ауді
26.02.2020

Потужний і функціональний.Новий Audi SQ7 TDI 2020

Старт замовлень у виробництво.
1

Потужний двигун V8 

Справжнім серцем Audi SQ7 TDI виступає 4-літровий двигун TDI. Бітурбована V-подібна «вісімка» видає 435 к. с., розвиває максимальний крутний момент у 900 Нм і забезпечує розгін Audi SQ7 TDI від 0 до 100 км/год за 4,8 с. Максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год. Інтелектуальні технології сприяють підвищенню економічності та комфорту під час руху. Компресор з електроприводом забезпечує підтримку обох турбонагнітачів, перш за все у нижньому діапазоні частот обертання. Система середнього гібрида Mild Hybrid здатна в певних ситуаціях вимикати двигун під час руху, завдяки чому автомобіль рухається накатом, економлячи пальне. Обидві системи живляться енергією від бортової мережі з напругою 48 В.

Cвіт цифрових технологій

Завдяки інноваційній концепції керування та широкому переліку сервісів Audi connect² ви можете продовжувати жити цифровим життям у вашому Audi SQ7 TDI. Топова медіасистема останнього покоління MMI Navigation plus із технологією MMI touch response входить у серійну комплектацію. Керування системою здійснюється за допомогою двох великих кольорових дисплеїв у центральній консолі. Завдяки функції реагування на дотик натискання клавіш супроводжується тактильним і звуковим зворотним зв'язком. Крім того, ми приготували для вас численні додаткові опції, що стануть у пригоді під час далеких поїздок. Наприклад, функція пошуку спеціальних об'єктів (POI) допоможе знайти цікаві визначні пам'ятки поблизу, отримання інформації про дорожній рух у реальному часі дозволить об'їхати затор, а з навігацією від Google Earth™³ ви завжди дістанетеся пункту призначення.

Спортивний та комфортний інтер’єр

Салон Audi SQ7 TDI пропонує зручності, яких варто очікувати від позашляховика вищого класу: пропонований як опція 12,3-дюймовий HD-дисплей панелі приладів Audi virtual cockpit виводить з ідеальною чіткістю безпосередньо у вашому полі зору важливу інформацію про параметри руху, таку як частота обертання двигуна та швидкість. Спортивні сидіння серії «S» plus (опція) та оббите шкірою спортивне контурне кермо з усіченим знизу ободом (опція) підкреслюють спортивний характер Audi SQ7 TDI. Почуватися ще зручніше дозволить опційний пакет якості повітря або пропонований як опція багатоколірний пакет контурного/фонового підсвічування.

Спорт у деталях

Audi SQ7 TDI переконує не лише своїми внутрішніми якостями, але й своїм виглядом. Численні елементи в стилістиці серії S дозволяють підкреслити відмінності спортивної версії від базової моделі. У задній частині в око впадають хромована декоративна накладка кришки багажного відсіку та бампер у стилістиці серії S із чотирма вихлопними трубами. Асортимент колісних дисків включає варіанти діаметром до 22 дюймів. Пропоновані як опція червоні гальмівні супорти дозволяють додатково підкреслити спортивний стиль.

Функціональність та практичність

Audi SQ7 TDI вирізняється варіативністю внутрішнього простору. З опційним третім рядом сидінь автомобіль пропонує місця для семи пасажирів. А за необхідності максимального використання простору для багажу – другий і третій ряд сидінь складаються, створюючи велику рівну поверхню. Для завантаження/вивантаження багажу пропонуються дуже практичні доповнення: замок кришки багажника з сенсорним управлінням, достатньо одного руху ногою під заднім бампером. З опційним комплектом шин з фіксуючим набором – Ваш багаж буде перебувати в повній безпеці.

Характерна зовнішність

При погляді спереду спортивний характер Audi SQ7 TDI помітний одразу. Найвиразнішим прикладом є восьмикутна решітка singleframe з вертикальними подвійними планками. Бампер серії S виділяється елементами кольору Selenit Silver. Обрамлюють передню частину ефектні фари. Пропонований як опція пакет топового оснащення включає світлодіодні фари HD Matrix із лазерними модулями, світловою анімацією та динамічними покажчиками повороту.

Ярослав
Моніч

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1311
Мобільний телефон: +38067 536 93 79
Факс:

Павло
Кононов

Продавець-консультант
Телефон: +38044 393 44 44 1317
Мобільний телефон: +38067 536 93 80
Факс:

Антон
Кожемякин

Телефон: +38044 393 44 44 1346
Мобільний телефон: +38067 516 87 56
Факс: