Новини автосалону
22.04.2021

#Project1Hour

Збережемо нашу Планету
1

22 квітня - Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справах захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Зміна клімату стосується всіх нас. І це виходить далеко за рамки нашої компанії. В рамках Паризької кліматичної угоди концерн Volkswagen поставив перед собою амбітні цілі щодо скорочення викидів вуглекислого газу: до 2050 року Volkswagen хоче бути кліматично нейтральним у всьому світі. На основі цілі ООН щодо клімату, з метою обмеження глобального потепління, концерн Volkswagen AG розпочав програму декарбонізації. 

Тому сьогодні, 22 квітня 2021 р. з нагоди Дня Землі всі співробітники концерну Volkswagen присвятили одну году обговоренню власного внеску у захист клімату, зменшенню власного вуглецевого сліду, а також розробленню конкретних ідей в рамках онлайн заходу #Project1Hour.

В рамках цієї кампанії, яка охоплює різні країни та міста, Volkswagen хоче мобілізувати весь свій персонал для інтенсивного захисту клімату і розробки конкретних заходів щодо скорочення викидів CO2. Співробітники ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» також приєднались до цієї глобальної акції.

Є багато способів уникнути викиду CO2 – економія електроенергії в офісі і вибір транспортного засобу у відрядженнях або в повсякденному житті, переробка та повторне використання речей, прогулянки та користування громадським транспортом, сортування сміття, запобігання утворенню сміття: кожен може зробити внесок у боротьбу зі зміною клімату у приватному житті та професійному середовищі.

Ми зібрали й вивчимо пропозиції наших співробітників, та обов’язково втілимо їх в життя! Приєднуйтесь, разом будемо прикладом для наслідування в скороченні нашого вуглецевого сліду та збережемо нашу Планету.