Новини автосалону
19.07.2021

Святкування 112-го Дня Народження Audi

17 липня, автодром Чайка
1

17-го липня на автодромі Чайка було чутно німецькі двигуни, прекрасний звук вихлопів, популярні діджейскі сети від відомих DJ Kovalsky та DJ Sanya Dymov (радіостанції NRJ), багато галасу та оплесків і чомусь було помічено дуже багато Audi.

Справа в тому, що 16-го липня 1909 року Август Хорьх заснував компанію, яка пізніше стала частиною "великої німецької трійки" і назву цієї марки, як ви здогадалися - Audi.

На честь цієї події офіційний дилер Ауді Центр Порше Захід і Ауді Клуб України організували феєричну зустріч #Audi112Years всіх власників і шанувальників марки.

На майданчику одночасно зібралося більше 100 автомобілів. Приїхали автомобілі абсолютно різних поколінь: вантажні "бочки" (Audi 80 b3 / b4), "сигари" (Audi 100 c3), оселедця (Audi 100 c4), "діти 00-х" (автомобілі від 2000 до 2021 року виробництва).

Також було представлено багато новинок від Audi. Яскравим представником останньої категорії був Audi RS е-tron GT.

Image

Протягом всього заходу глядачів розважав ведучий Ігор Ковальски та Іван Якіменко (радіо ведучий DJ FM). Для впевнених в собі водіїв або просто бажаючих отримати новий досвід водіння, ми влаштували кільцеві заїзди в 3-х категоріях. Результати заїздів можна знайти в соц.мережах або на нашому сайті.

Захід тривав понад 6 годин, партнери заходу подбали про лаунж зони з напоями від Red Bull, Voda.UA і фуд-корти від Garne Cafe та  ТМ Бащинский. Так само, всі бажаючі могли роздивитися і продукцію, виграти сувеніри від партнерів заходу, а саме від страхової компанії ARX, преміальних автомобільних килимів WellMats, автомобільних дисків Vossen & Advanced Forged Wheels, АЗС UPG, елітної автохімії Koch Chemie, Clean Auto Detailing, шинного центру TireShop і протягом всього заходу за нашу безпеку відповідала охоронна компанія Шериф.

Особлива подяка нашим технічними партнерами сервісній агенції в питаннях організації та просування бізнесу Superheroes.ua та мультисервисній event-компанії «Idealsecrets».

Закриття 112-го Дня Народження святкування завершили неймовірним святковим тортиком у вигляді Audi R8 та святковими капкейками, в честь дня народження компанії Audi.

112 День Народження Audi пройшов дуже емоційно і позитивно, ми сподіваємося, що всі залишилися задоволені. До зустрічі в наступному році.

Image