Новини автосалону
18.07.2019

ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» застерігає клієнтів Volkswagen

Cайті http://vw-autogroup.com.ua/ незаконно використовує торгову марку Volkswagen та порушує права інтелектуальної власності компанії Volkswagen AG.
шахраї

До адміністрації ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» звернулися клієнти з метою підтвердження або спростування проведення компанією ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» акцій, розіграшів тощо.

Так, на сайті http://vw-autogroup.com.ua/ розміщена інформація про проведення «акції», призовим фондом у якій виступають автомобілі Volkswagen. Про перемогу в цій «акції» фізичні особи інформуються за допомогою смс-повідомлень. Для отримання «призу» (автомобіля або його грошового еквіваленту) пропонується надати свої персональні дані та сплатити відсоток державного податку від вартості автомобіля. В якості контактної адреси зазначена адреса автосалону ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» (вул. Вишнева, 1а, Софіївська Борщагівка, 08131).

 

ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» застерігає клієнтів Volkswagen:

Вищенаведений сайт незаконно використовує торгову марку Volkswagen та порушує права інтелектуальної власності компанії Volkswagen AG. ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» не несе будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищезгаданому сайті.

Не виключено, що така інформація може розміщуватися й на інших подібних сайтах. Будь ласка, зверніть увагу, що офіційними дилерами автомобілів Volkswagen в Україні є лише підприємства, вказані у наступному розділі - https://www.volkswagen.ua/dealer-search.

Офіційні дилерські підприємства при проведенні акцій не розсилають Клієнтам
смс-повідомлення про необхідність переказу грошових коштів. Всю інформацію щодо поточних акцій ТОВ «Порше Інтер Авто Україна» радимо шукати в офіційних джерелах: на корпоративному сайті www.volkswagen.ua і на сайтах офіційних дилерів Volkswagen в Україні.