Світ Фольксваген
25.01.2021

Volkswagen Golf - найпопулярніший автомобіль на ринку Німеччини та Європи в 2020 році

Volkswagen Golf 1.5 eTSI, Golf eHybrid и Golf GTE
1

Продажі легендарної моделі Volkswagen Golf різко пішли вгору після виходу на ринок всіх версій автомобіля. У 2020 році флагман з Вольфсбурга знову став самим продаваним автомобілем як в Європі (реалізовано 312.000 автомобілів), так і в Німеччині (власниками моделі стали 133.900 покупців). «У 2020 році Volkswagen Golf продемонстрував свій потенціал», - зазначив Ральф Брандштеттер, виконавчий директор марки Volkswagen Легкові автомобілі.

«Volkswagen Golf 8 продовжує успіх, досягнутий попереднім поколінням. Автомобіль задає нові стандарти технологічності. Пандемія коронавируса внесла корективи в план виведення моделі на ринок, тому новинку довелося багато надолужити в другій половині року », - зазначив Ральф Брандштеттер. Вагомий внесок у зростання продажів вніс високий попит на гібридні автомобілі: до кінця року один з трьох проданих Volkswagen Golf був оснащений гібридним приводом. Доказом динаміки продажів в кінці року можна вважати і те, що приблизно 179.000 з 312.000 автомобілів Volkswagen Golf, переданих європейським покупцям, з'явилися на дорогах в другій половині року.

В кінці року на частку моделі Golf довелося найбільшу кількість продажів в Німеччині. Другу і третю рядки зайняли Tiguan і Passat, а найближчий конкурент посів лише четверту позицію.

Представники галузевих ЗМІ Німеччини одноголосно визнали Volkswagen Golf кращим компактним автомобілем. Він здобув перемогу в усіх 16 порівняльних випробуваннях, організованих журналами Auto Motor und Sport, Auto Bild і Auto Zeitung. Такої ж думки дотримуються і покупці, завдяки яким модель знову стала лідером продажів. «Я дякую всім клієнтів, які зробили вибір на користь автомобілів нашої марки, і всіх співробітників, що проробили непросту роботу в складних умовах кризи, викликаного пандемією коронавіруса», - зазначив Ральф Брандштеттер.