Світ Фольксваген
23.07.2018

Volkswagen - кращий автомобільний бренд 2018року

Volkswagen втретє отримує премію Plus X, як "Найбільш інноваційний бренд".
1

Volkswagen постійно встановлює нові стандарти дизайну продукції на рівні світового класу. Саме тому вольфсбурзька компанія вже третій рік поспіль отримує премію Plus X, як "Most Innovative Brand". А оскільки найбільш вражаючі моделі автомобілів були також зроблені Volkswagen, журі нагородило компанію званням "Best Automotive Brand 2018" у категорії виробників автомобілів.
Volkswagen пропонує клієнтам винятковий досвід у кожній поїздці, завдяки стійкому дизайну, інтуїтивно зрозумілим функціям та безкомпромісній якості. Завод виробника отримав ще раз  від журі та експертів нагороду Most Innovative Brand. Журі обрало автомобілі з концепту VIZZION, такі моделі як  Polo, T-Roc та Touareg, а також Atlas Tanoak та I.D., як продукт року у відповідній категорії.
Volkswagen протягом багатьох років відрізнявся виключно високоякісними конструкціями та інноваційними технологіями автомобілів. Цей бренд в черговий раз зміг переконати присяжних Plus X Award за допомогою автомобілів різних класів, а також завдяки перспективним концепціям.
Премія Plus X - це найважливіша новаторська премія в галузі технологій, спорту та способу життя. Представлені матеріали оцінюються міжнародним, незалежним журі, яке в цьому році включало фахівців з 26 секторів.
Нагорода "Most Innovative Brand" є найвищою відзнакою нагороди Plus X і має великий золотий трофей. Журі віддає нагороду учаснику, який отримує найбільшу кількість печаток для своїх моделей як "Кращий автомобільний бренд".