Новини автосалону
17.01.2020

Volkswagen Passat Variant Premium R-Line 1.8 TSI у Порше Захід.

Один з ексклюзивних автомобілів знаходиться у шоурумі автоцентру Порше Захід.
Passat Variant

Шановні клієнти, маємо гарну новину.
В автоцентрі Порше Захід для продажу доступний свого роду унікальний автомобіль. Це Volkswagen Passat у модифікації Variant з повним R-Line пакетом. Унікальність цього автомобіля полягає у тому, що це один з останніх Passat цього покоління, який має як зовнішній так і внутрішній дизайн пакет R-Line.

Автомобіль оснащено великою кількістю опцій, які виводять комфорт в автомобілі на новий рівень! Інтерактивний бортовий дисплей Active Info Display перетворює «кокпіт» автомобіля в сучасну інформаційну цифрову систему з унікальним дизайном та графікою.
Мультимедійна система "Composition Media" з навігацією та функцією App-Connect не дасть вам заблукати та допоможе об’їхати затори. Велика кількість систем активної безпеки таких, як "Side Assist Plus", "Lane Assist", адаптивний круїз-контроль АСС, Front-Assist, "Dynamic Light Assist" та інші допоможуть у будь-якій екстреній сутації.

Перелічувати величезну кількість опцій встановлених в автомобілі можна дуже довго, але краще побачити та відчути даний автомобіль в реальності.

Запрошуємо вас відвідати наш автоцентр та придбати цей неймовірний автомобіль!

Детальніше про автомобіль за цим посиланням Passat Variant Premium R-Line

Порше Захід - офіційний дилер Volkswagen.
вул.Вишнева,1а
с. Софіївська Борщагівка
Тел. (044) 393-44-44
Тел. 0-800-300-393
www.pzkiev.com