Новини автосалону
28.02.2019

Volkswagen - SUV & SNOW2019

25 - 27 лютого - тест-драйв кросоверів SUV & SNOW 2019 в Карпатах від медіагрупи Автоцентр. Сімейство Volkswagen довело всім, що немає нічого неможливого.
1

Volkswagen Порше Захід взяв участь в масштабному тест-драйві кросоверів SUV & SNOW 2019 в Карпатах від медіагрупи Автоцентр. Були представлені дев'ять найпопулярніших кросоверів, кожен з яких готовий продемонструвати свої здібності в важких умовах.
Компанію автомобілів і професійним тест-пілотам склали не менш талановиті селебріті, які сміливо зголосилися зануритися в атмосферу веселощів, потужності і бруду. Пілотували автомобілі знаменитості: Віктор Меленевський, Тетяна Гриньова, Микита Добринін, Данило Білий, Леся Никитюк, Марія Слензак, Вася Лук'яненко.

Автожурналісти та відомі блогери тестували 9 кросоверів різних брендів. День тест-драйвів було поділено на два етапи. Перший етап відбувався на спеціально підготовленій ділянці для кросоверів, де всі змогли випробувати керованість, динамічні характеристик автомобілів та легкі позашляхові можливості в снігу з переїздом через перешкоди з дерев’яних колод. У другому етапі приймали участь лише справжні позашляховики, адже організатори підготували для учасників дійсно складне випробування, підйом на 1000 м у Карпатські гори.
Від Порше Захід участь приймали два автомобілі: новий Touareg та Amarok. Touareg був фаворитом змагань, адже це повністю нова модель, яка володіє неймовірною кількістю допоміжних систем та систем курсової стійкості, які допомагали подолати всі випробування. Amarok, хоч і не нова модель, але більшість учасників не були знайомі з цим повноцінним позашляховиком. Amarok знаходився у свої стихії, тому з легкістю подолав всі етапи.
Багато вражень, енергії та неймовірний заряд позитивних емоцій залишиться в сердцях всіх учасників.

Пропонуємо переглянути невеликий фотозвіт.